/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
https://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Україні поновив свою діяльність журнал про сучасне мистецтво «Арт-курсив»

665

received_2055535848080828

25 травня, у бізнес-центрі Торонто-Київ в межах програми лекторію Kyiv Art Week відбудеться презентація оновленого видання «Арт-курсив».

«Арт-курсив», заснований ще у 2009 році на базі ІПСМ НАМ України, має на меті популяризацію мистецтвознавчої думки. Його просвітницька місія полягає у демократичному та доступному висвітленні наукової аналітики, авторських досліджень тощо. Відтак часопис став прикладом успішної реалізації популярного, власне публічного критичного простору для рефлексії про те, що відбувається із українським мистецтвом в Україні та поза її межами. На жаль, під впливом несприятливих зовнішніх чинників робота часопису припинилась у 2011 році, зберігши за собою лакуну якісного дискурсивного поля для дослідження тенденцій та реалій сучасної української культури.

Оновлений журнал збирає погляди теоретиків та практиків культури на багатоаспектні явища у галузях музики, театру, кіно, літератури та візуального мистецтва.

«Ми повертаємося в український арт-простір у якості дискусійного майданчика, платформи для обміну думками, у якості дайджесту найважливіших мистецьких подій країни й світу, вісника найсучасніших арт-тенденцій. Новий формат дозволить висвітлювати найважливіші культурні феномени та події у момент їх становлення, отже наші читачі завжди перебуватимуть у самому вирі мистецького життя», – коментує головний редактор видання Роксана Рублевська.

Перший випуск присвячено темі відродження журналу та арт-світу загалом. У часопису ви зможете прочитати про історію українського мистецтва, нотатки з-за куліс театрів, огляд подій локальних та зарубіжних інституцій, глобальні тенденції у розвитку галерей,  ярмарків та інше. Також шукайте у номері матеріал про книги доби авангарду й розлогий коментар Віктора Сидоренка щодо заснування ІПСМ.

Важливо, що вісник не є комерційним проектом, з ним можна ознайомитися у музеях, галереях, культурних центрах, креативних просторах та арт-кафе. Серед місць розповсюдження: Voloshyn Gallery, Національний музей Тараса Шевченка, бібліотека bOtaN, Український Культурний Фонд, Книгарня Є на Лисенка, Кафе Хармс, музей Ханенків, Аукціонний дім Золотое Сечение, Pinchuk Art Center, М17 Art Center, видавництво Art Huss, Invogue Art, Dzyga, готель Holiday Inn, Мистецький Арсенал, Naked Room, тощо.

18.05.2019

Схожі записи