/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Відому роботу Бенксі поцупили на виставці

3
Робота Бенксі, "Trolley Hunter" / Фото: bbc.com

Робота Бенксі, «Trolley Hunter» / Фото: bbc.com

Протягом останнього часу британський вуличних художник не сходить із новинних заголовків. Спочатку була новина, що сам автор вирішив випробувати журі виставки в Королівській академії мистецтв, які відмовилися приймати його роботу під псевдонім. Так тут невдовзі з’явилася інша новина, що у Торонто вкрали з виставки його графіті.

А трапився цей прикрий випадок в арт-просторі старого військового заводу. Графіті Trolley Hunters пропало в один з перших днів з відкриття експозиції. Поліція Канади вже почала розслідування. Невідомого чоловіка в кепці і натягнутій на обличчя кофті можна побачити на відео з камери спостереження, викладеному на сайті ВВС.

На роботі зображені три первісні людини, які полюють на візки із супермаркету. Твір оцінюється в 45 тисяч канадських доларів ($35 тисяч.). Організатором виставки став колишній менеджер Бенксі Стів Лазарідс. До експозиції увійшло близько 80 робіт художника. Глядачам представили одні з найвідоміших графіті автора, включаючи «Дівчинку з кулею» і «Стіну з прапорами». Для виставки підготували точні копії оригінальних графіті, розташованих на вулицях різних міст світу.

Сам Бенксі, проте, ніякого відношення до виставки не має. Лазарідс зазначив, що його шляхи з художником давно розійшлися, а також що вуличні роботи Бенксі дуже в попиті і «публіка має право побачити їх».

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

16.06.2018

Схожі записи