/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Відома київська галерея вперше представила Україну на арт-ярмарку VOLTA у Нью-Йорку

14
Стенд Voloshyn Gallery проекту Михайла ДеякаSpace та Genesis на VOLTA NY 2018 / Фото: voloshyngallery.art

Стенд Voloshyn Gallery соло-проекту Михайла Деяка «Space» та «Genesis» на VOLTA New York 2018 / Фото: voloshyngallery.art

Одна з найуспішніших київських галерей Voloshyn Gallery вперше взяла участь у VOLTA Art Show, яке відкрилося 7 березня у Нью-Йорку у рамках тижня мистецтв Armory Week.

Галеристи Максим та Юлія Волошини представили зразу на різних майданчиках проекти двох художників  – соло-проект Михайла Деяка «Space» & «Genesis» та відео-проект молодого львівського художника Володимира Когута «Artificial intelligence – Mimicry».

20180307_123339

Соло-проект Михайла Деяка представлений двома серіями робіт, що були виконані спеціально для VOLTA, – це Space та Genesis, у яких він прагне розкрити тему «Простору та людини».

Для програми VOLTA Video Wall Володимир Когут підготував відео-проект «Artificial intelligence – Mimicry», у якому художник розмірковує про наступні етапи розвитку людини і людства, про часи коли пасивне співіснування з технічним прогресом перетворить людину на елемент статистичної вибірки даних, і остаточно знищить можливість на незалежне існування людини як найвищого творіння.

Фрагмент відео-проекту Володимира Когута «Artificial intelligence – Mimicry»

Фрагмент відео-проекту Володимира Когута «Artificial intelligence – Mimicry»

«Ми просто в захваті від відкриття та рівню ярмарку загалом! Не дивлячись на негоду і шторм у Нью-Йорку, прийшло багато поціновувачів мистецтва, а головне глядачі жваво цікавилися соло-проектом Михайла Деяка, та відео роботою Володимира Когута!

Відмінною рисою арт-щоу VOLTA є його сконцентрованість на сольних проектах художників, тому експозиції кожного стенду цілісні, можна сказати «музейні», більші концептуальні. Такий підхід дозволяє ширше розкрити творчість художника», — розповіли ArtsLooker Максим та Юлія Волошини.

VOLTA –  ярмарок, був заснований у Базелі у 2005 році, а у 2008 році дебютував у Нью-Йорку як VOLTA NY. Дане арт-шоу спеціалізується на сольних проектах, наголошуючи на своєму девізі «global vision – solo focus». Цього року подія відбувається в одинадцяте. У VOLTA NY взяли участь 85 галерей із чотирьох континентів та 48 країн світу, які представили актуальний зріз сучасного світового мистецтва.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

08.03.2018

Схожі записи