/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Ужгороді пройде ІІІ студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт»

8
Фото: molbert.brovdi.art

Фото: molbert.brovdi.art

З 9 по 14 жовтня 2017 року в Ужгороді, що на Закарпатті, відбудеться студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт», засновником і організатором конкурсу є культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

Молодіжний мистецький захід, який уже втретє поспіль пройде на теренах Закарпаття, цього разу матиме міжнародний статус – до участі в ньому запрошуються студенти не лише українських, але й закордонних вищих навчальних закладів. І власне з 1 вересня, стартував попередній відбір на конкурс.

Авторитетне журі конкурсу оцінюватиме роботи учасників у трьох номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація», журі визначатиме по три кращі роботи у кожній номінації. Призовий фонд за кожну кращу роботу становить 10 000 гривень. Крім дев’яти призерів в обов’язкових номінаціях, серед учасників визначатимуться лауреати спеціальних відзнак та премій від офіційних партнерів. Найвищою відзнакою конкурсу є Гран-прі від засновників культурно-мистецької фундації «Brovdi Art». Лауреатами Гран-прі можуть стати від 1 до 3 конкурсантів, які отримають гранти на подорож до одного з культурно-мистецьких центрів Європи (Більбао, Мадрид, Париж, Відень, Рим, Мюнхен та ін.) й відвідання всесвітньовідомих музеїв та галерей.

01-sm

Підтримку та сприяння у проведенні заходу надають генеральні, інформаційні та інші офіційні партнери конкурсу. Зокрема, партнерами конкурсу є: куратор і мистецтвознавець Ігор Абрамович, Фонд Анатолія Криволапа, галерея Voloshyn Gallery, Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Фонд культурних ініціатив ArtHuss, фундація Stedley Art Foundation, нідерландська компанія Royal Talens, дизайн-студія Sergey Makhno Architects, Українська транспортна страхова компанія UTICO, культурно-мистецькі портали ArtsLooker, Chernozem, Cultprostir, Art Ukraine, готельний комплекс «УнгварЪскій», регіональні телеканали та радіостанції.

Заявки-анкети для участі у конкурсі приймаються з 1 по 24 вересня включно. Зареєструватись онлайн, а також отримати детальну інформацію про умови конкурсу можна на сайті molbert.brovdi.art

Читайте: В Ужгороді молодим художникам вручили «Закарпатський мистецький Оскар»

02.09.2017

Схожі записи