/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

В Лондоні стартують торги особистої колекції культового фотографа Маріо Тестіно

Marc Quinn, ITALIAN LANDSCAPE - один із лотів аукціону / Фото: sothebys.com

Marc Quinn, ITALIAN LANDSCAPE — один із лотів аукціону / Фото: sothebys.com

На цьому тижні з 13 по 14 вересня в Лондоні на аукціоні Sotheby’s виставлять на продаж колекцію творів сучасного мистецтва Маріо Тестіно, яку фотограф збирав понад 30 років.

Саме на передаукціонній виставці в Лондоні побувала київський куратор та арт-консультант Наталя Шпитковська, яка поділилася з нашою редакцією своїми враженнями: «Бранч на передаукціонній виставці Маріо Тестіно — особливе задоволення. Популярність фотографу принесли скандальні фотографії зірок моди, кіно і театру. Ноги Наомі Кемпбел під бургером, худа Кейт Мосс, гейша Міранда Керр. Серед людей Тестіно також були: Принцеса Діана, Мадонна, Кіра Найтлі, Камерон Діаз та багато інших. Шалений успіх дозволив Тестіно зібрати чималу колекцію, в якій є й робота Річарда Прінса, Сідні Шерман, Фішлі і Вайс, Георга Базелітца, Віми Делвой та інших його сучасників».

Також вона добавила, що судячи з візуального ряду аукціонної виставки SHAKE IT UP, фотограф не тільки любив сам «шейканути», але і збирав яскраві гомінливі роботи.

Всі виручені від продажу кошти фотограф планує передати музею MATE, який знаходитьсь в Лімі, Перу.  За попередньою оцінкою експертів 140 робіт можуть піти з молотка за декілька мільйонів фунтів стерлінгів.

11.09.2017

Схожі записи