/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Український художник подарував італійцям балерину

4
IMG_5949

Фото надано організаторами

Відомий український стріт-артист Саша Корбан повернувся з сонячної Італії, де брав участь у Міжнародному стріт-арт фестивалі In Wall We Trust 2017, що проходить 7-ий рік поспіль. Впродовж 5 днів він створив мурал в мальовничому містечку Айрола, що знаходиться поблизу Неаполя.

IMG_5924

На стіні 3-поверхового будинку художник зобразив тендітну танцівницю з кап-кейком в руці, і назвав свій стінопис «Гармонія», або «Рівновага». За словами автора, цією символічною роботою він хотів привернути увагу до значення гармонії та рівноваги у всьому, та побажати кожному найголовнішого — віднайти внутрішню гармонію в собі. Важливо завжди і у всьому триматися золотої середини, не кидатися з крайності в крайність, а робити те, що б приносило відчуття щастя та насолоду від життя.

IMG_5919

«Особисто для мене участь у цьому проекті була надзвичайним досвідом, тому я вдячний організаторам за запрошення, за надану можливість створити мураль в такому казковому місті. Вдячний жителям Айроли, з якими кожного дня видавалося спілкуватися, вони мене вразили своєю енергетикою, гостинністю та смачною їжею», — коментує Саша Корбан.

«Участь наших митців в іноземних стріт-арт проектах дає можливість їм інтегруватися в нові культурні спільноти, навчатися та розвивати професійні навички. Створення стінописів в інших країнах – це завжди цікавий досвід, який збагачує світогляд художника, дає можливість співпрацювати пліч-о-пліч з визнаними майстрами вуличного мистецтва. Я впевнена, що такі культурно-мистецькі обміни надзвичайно важливі для встановлення міжнародних зв’язків та розвитку українського стріт-арту», — говорить Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Читайте: На Оболоні з’явився величезний диптих, танцюючого хлопця і дівчини

03.08.2017

Схожі записи