/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Українські автори будуть представлені на арт-ярмарку в Німеччині

14
Робота Дмитра Грека

Робота Дмитра Грека

З 20 по 22 квітня 2018 року в німецькому Кельні, вже п’ятий раз поспіль відбудеться арт ярмарок Kölner Liste. Цього року київська галерея «V gallery», представить на Kölner Liste чотирьох митців: Таню Василенко, Дмитра Грека, Єгора і Микиту Зігура.

На площі 4 тисячі квадратних метрів історичного місця XPOST ярмарок представить понад сотню учасників з різних країн, які покажуть в Кельні своє нове мистецтво.

Живопис Тані Василенко

Живопис Тані Василенко

Абстрактний живопис Тані Василенко поєднується в концептуальних серіях з фігуративом. Для її техніки живопису характерна виразна фактурна складова,  також сміливі і новаторські творчі експерименти. Кольорові рішення в полотнах Тані часто відрізняються яскравими акцентами.

Формально-стилістичні пошуки Єгора Зігури охоплюють різноманітне коло пластичних рішень – від творчої інтерпретації академічної традиції до суто формальних композицій та арт-об’єктів з використанням readymade. Усі ці знахідки часто набувають нового звучання та образного вислову через експеримент з сучасними матеріалами (поліефірні та епоксидні смоли, метал, зварювання, вугілля) та їх поєднання з традиційними для скульптори бронзою і камінням.

Роботи Єгора та Микити Зігури

Роботи Єгора та Микити Зігури

Останні декілька років Микита Зігура створює серію поліхромних скульптур, що звертаються своєю проблематикою до вічних питань – безкінечність всесвіту та тілесність людського тіла, техногенність сьогоднішнього буття та взаємодія людини із силами природи та космосу. Також Микита створює екоскульптури, що поєднують живу та неживу матерію, холодний метал та дикий виноград, який поступово обплітає ці арт-об’єкти.

Скульптор Дмитро Грек говорить про свою творчість «Бог створив людину за своїм образом, і людина, живучи, пояснює життя щодо образів, засвоєних протягом свого життя. Скульптура наповнює простір образами, властивими їй матеріалами, і дихає в просторі своєю формою».

Роботи українських художників можна буде побачити в павільйоні KÖLNER LISTE, стенд G- 05.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

15.04.2018

Схожі записи