/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У США пройде перша соло-виставка Михайла Деяка

Михайло Деяк

Михайло Деяк. Фото: Олександр Пілюгін

17 березня у Нью-Йорку відбудеться презентація першої персональної виставки успішного українського художника Михайла Деяка.

Ukrainian Institute of America спільно із Voloshyn Gallery представляють виставку під назвою Recent works, на якій будуть показані живописні твори, а також барельєфи та об’єкти із металу створені за останні кілька років.

Експозиція складатиметься більш ніж з двадцяти робіт із серій Space, Chairs, Rain, Genesis, Klitschko Brothers Emotions. Куратори виставки Волтер Гойдиш та Максим і Юлія Волошини.

Михайло Деяк – представляє молоде покоління художників України. Він працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. Веде активну виставкову діяльність, картини художника часто можна зустріти на аукціонах. Перший міжнародний здобуток Михайла датується 2013 роком, тоді його картина «Табуретки» увійшла до десятки найдорожчих робіт українських художників, проданих за рік на відкритих торгах. За версією видання Artinvestment він потрапив у ТОП 20 молодих сучасних художників країн СНД.

Читайте: Михайло Деяк: «Художники рідко думають про глядача. Ми – егоїсти, захоплені процесом»

Успіх і популярність Михайла Деяка на міжнародній арені продовжують рости. Так, виконану на склі картину Деяка із серії «Стільці» (2015) купили за $16 000. Цей продаж перевищив верхній естімейт і став найдорожчим в історії Михайла на Phillips. В кінці 2014 року на цьому ж аукціоні живописна робота Деяка із серії «Klitschko Brothers Emotions» пішла з молотка за $11 800. У  2016 році відбулась персональна виставка Михайла Деяка на Scope Basel, де було представлено роботи із двох серій робіт Genesis та Space, а також художник взяв участь у Scope Miami Beach від Voloshyn Gallery. Художник живе і працює у Києві, Україна.

12.03.2017

Схожі записи