/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Sotheby’s кількість приватних продажів виросла на 70% 

0
Sotheby's New York. Фото: Річард Левін /Corbis via Getty Images.

Sotheby’s New York. Фото: Річард Левін /Corbis via Getty Images.

Аукціонний будинок Sotheby’s оголосив про зростання приватних продажів в першому кварталі 2018 року на 70% — вони досягли $ 247 млн. При цьому аукціонний будинок за той же період зазнав збитків у розмірі $ 6,5 млн, які, втім, виявилися меншими, ніж збитки в $ 11,3 млн, понесені в той же період в 2017 році.

Поліпшення результатів в порівнянні з минулим роком частково пояснюється перенесенням терміну весняних торгів в Гонконзі на перший квартал, що збільшило виручку в $ 130 млн, а також успішними торгами азіатським мистецтвом, які пройшли в березні в Нью-Йорку.

Читайте: Sotheby’s подав до суду на нью-йоркського арт-дилера Анатоля Шагалова

Значне зростання сектора приватних продажів пов’язується з приходом в Sotheby’s Девіда Шрадера, колишнього керуючого директора JP Morgan, якому в 2017 році вдалося збільшити приватні продажі на 28% і довести їх до $ 750 млн. У даний момент у Sotheby’s в приватних продажах знаходиться близько 140 робіт, мінімальна ціна операції визначена в $ 100 тис. Комісійні на приватних продажах не перевищують звичайних комісійних Sotheby’s, проте такі угоди більш вигідні, оскільки не вимагають агресивних маркетингових кампаній або дорогих пересувних виставок в різних країнах.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал 

07.05.2018

Схожі записи