/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Нью-Йорку відкрили нову «тиху гавань» для зберігання дорогого мистецтва

0
Фріпорт ARCIS у Нью-Йорку / Фото: arcisartstorage.com

Фріпорт ARCIS у Нью-Йорку / Фото: arcisartstorage.com

У нью-йоркському районі Гарлем, що на півночі мегаполіса відкрився новий високотехнологічний Фріпорт ARCIS. Щоб потрапити в вестибюль будівлі, відвідувач повинен пройти ірідосканер, що зчитує візерунок з райдужної оболонки ока, і васкулярний сканер, який досліджує кровоносні судини, після чого співробітник перевіряє посвідчення особи і видає бейдж тимчасового доступу.

Все це — частина стандартної процедури безпеки в будівлі, де будуть зберігатися твори мистецтва на сотні мільйонів, а, може бути, навіть і на мільярди доларів. ARCIS належить нью-йоркській інвестиційній та девелоперськой фірмі Cayre Equities. Вся площа п’ятиповерхового будинку має статус FTZ (зони безмитної торгівлі) — таким чином, Нью-Йорк тепер теж має власний безмитний Фріпорт. За словами аналітиків, це особливо актуально на фоні триваючої боротьби місцевої прокуратури з відхиленнями від сплати податків з боку галерей і колекціонерів.

Homepage-Storage

ARCIS пропонує клієнтам послуги з транспортування творів мистецтва, складські приміщення з найсучаснішим клімат-контролем і системою захисту від пожеж, повеней та крадіжок. Повітря в приміщеннях оновлюється від трьох до шести разів на годину в залежності від ділової активності, всі технологічні процеси в будівлі спроектовані з урахуванням високої екологічності. Рішення про будівництво ARCIS було прийнято після урагану Сенді, будівля знаходиться в зоні мінімальної небезпеки при стихійних лихах, що особливо важливо для страховиків.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

05.05.2018

Схожі записи