/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

У Китаї між скалами побудують перший в світі «невидимий» міст

3
Фото: martin duplantier architectes

Фото: martin duplantier architectes

Французьке архітектурне бюро «Martin Duplantier Architectes» представило проект мостів і тунелів для нового туристичного маршруту в західній частині гір Улін’юань в Китаї. Як буде виглядати міст в формі еліпса «Water Mirror», що встановлений між двома скелями, — можна побачити вже зараз. Виконаний зі скла і дзеркальних панелей з нержавіючої сталі, міст практично зливається з навколишнім пейзажем.

ll

«Ми не хотіли міняти ландшафт. Нашим завданням було створити конструкції, які органічно вписуюватимуться в навколишнє середовище», — говорять автори проекту.

12

Міст буде складатися з двох рівнів: верхній рівень буде покритий спеціальним каменем, в той час як підлога нижнього рівня буде повністю скляною. Крім того, на мосту буде встановлена спеціальна система, яка буде розпорошувати воду, тим самим утворюючи штучний туман, через що у відвідувачів моста виникатиме відчуття, що вони йдуть по хмарі.

Читайте: Перший в світі офіс, надрукований на 3d принтері вже в Дубаї

Крім моста «Martin Duplantier Architectes» планує побудувати три оглядові майданчики, розташовані на різній висоті, а також комфортабельний готель і кафе з панорамним видом.

19.12.2016

Схожі записи