/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Степан Рябченко представив новий проект в Одесі

22
Степан Рябченко, Електронний Борей

Степан Рябченко, Електронний Борей

14 квітня в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилася ювілейна виставка, присвячена 10-річчю роботи музею. Нова експозиція досліджує художню спадщину міста, розкриває основні етапи розвитку сучасного мистецтва Одеси, фіксує творчість молодих одеських художників.

Серед подій, які були заплановані на вечір відкриття були представлені персональні проекти Миколи Карабіновіча, Геннадія Подвойського і Степана Рябченко.

Степан Рябченко представив нову роботу — комп’ютерну анімацію «Електронні вітри», яка проектувалася у дворі музею. Футуристична інсталяція невагомо розмістилася над вікнами класичної будівлі серед дерев.

Художник розповів, що почав втілювати проект у 2008 році, майже одночасно з відкриттям музею і через 10 років до ювілейної дати робота знайшла нове життя, інтегрувавши в публічний простір в новому медіумі.

«Кожна епоха пропонує свої теми для роздумів. На мій погляд, цифрове мистецтво відображає епоху, в якій розмиваються межі реального і віртуального світу. Мені було цікаво трансформувати давньогрецьку міфологію і її атмосферу в міфологію віртуальну, створити портрети віртуальних вітрів, які пронизують простір нового часу: Електронний Зефір, Електронний Нот, Електронний Евр і Електронний Борей», — розповів ArtsLooker Степан Рябченко.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

15.04.2018

Схожі записи