/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Стала відома дата відкриття філіалу Лувра в Об’єднаних Арабських Еміратах

Філіал Музей Лувра в Абу-Дабі / Фото: Abu Dhabi Tourism & Culture Authority

Філіал Музею Лувра в Абу-Дабі / Фото: Abu Dhabi Tourism & Culture Authority

Довгоочікуване відкриття музею «Лувр Абу-Дабі», який побудований в Об’єднаних Арабських Еміратах за проектом французького архітектора Жана Нувеля, заплановано на 11 листопада цього року.

«Франція пишається своїм внеском в цей музей, побудований спільно з Еміратами», — сказала міністр культури Франції Франсуа Ніссен на прес-конференції під час візиту в столицю ОАЕ.

Як очікувалося, в колекцію Лувра Абу-Дабі увійдуть експонати різних епох і цивілізацій, відвідувачі музею зможуть побачити шедеври таких художників, як Пабло Пікассо, Поля Гогена, Рене Магрітта, Джованні Белліні та інших прославлених живописців.

Нагадаємо, рішення про створення музею було прийнято ще десять років тому. Його будівництво почався 26 травня 2009 року, на урочистій церемонії були присутні колишній президент Франції Жак Ширак і принц емірату Абу-Дабі Мухаммад ібн Зайд аль-Нахайян. Спочатку передбачалося, що Лувр Абу-Дабі відкриється в 2012 році, проте його відкриття двічі переносилося — спочатку на 2015-й, а потім і на 2016 рік. Рік тому влада Абу-Дабі призначили директором музею француза Мануеля Рабаті і оголосили, що музей відкриється в середині 2017 року.

Будівля музею розташована на острові Саадіят. Очікується, що тут також розмістяться філія музею Соломона Гуггенхайма і Національний історичний музей шейха Заїда.

Читайте: Строительство Лувра в Абу-Даби идет полным ходом

07.09.2017

Схожі записи