/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Скульптуру, живопис та кераміку покажуть у Києві трьох харківських митців

Сергій Шауліс «Людина без стрижня»

Сергій Шауліс «Людина без стрижня»

У М17 відкриється виставка «MUNDI CONTRARIA» («Світ контрастів») харківських митців Сергія Шауліса, Олександра Мірошниченка та Олега Калашніка, які працюють в трьох видах мистецтва: живописі, скульптурі та кераміці.

Три різні митці спостерігають життя крізь призму розумінь і відчуттів, створюючи не лише красиві об’єкти, а й підштовхуючи глядача до роздумів та переживань.

Втілення людських емоцій, проникнутих духом «життєвідторгання», загублення цілі в житті – стає головним задумом вже відомої серії робіт Сергія Шауліса «Людина без стрижня» (THE MAN WITHOUT A ROD). Також, в рамках виставки вперше буде представлений його новий арт-проект «Відомі невідомі» (13 арт-об’єктів в різних матеріалах — від кераміки до зварених сегментів).

Різноманітні образи, втілені у творах керамічної скульптури харківського митця Олександра Мірошниченка не залишать байдужим навіть самого вибагливого глядача. Твори Олександра, це не просто глиняні скульптури, автор зміг створити надзвичайно сучані, свіжі абсолютно ні на що не схожі твори мистецтва, використовуючи такий архаїчний матеріал як кераміка.

Олег Калашнік представить на виставці свої скульптурні роботи в жанрі бронзової мініатюри, погляд на місто з висоти неба відображено в серії живописних робіт «Картографія», а також нову серію робіт під назвою «Тапочки».

Відкриття 10 листопада о 18.30. Експозиція триватиме до 16 листопада.

07.11.2017

Схожі записи