/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Скульптури Олега Пінчука та живопис Анатолія Галицького покажуть у Львові

Скульптор Олег Пінчук / Фото: artslooker.com

Скульптор Олег Пінчук / Фото: artslooker.com

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького та Центр сучасного мистецтва М17 представлять 24 червня спільний арт-проект скульптора Олега Пінчука та живописця Анатоля Галицького. Львів’яни та гості міста зможуть побачити роботи митців, які представляють власний погляд на сучасне українське мистецтво.

Пластичні твори Заслуженого художника України Олега Пінчука добре відомі не тільки в Україні, але й за кордоном. Отримавши практичні знання та навички у Вищій школі візуального мистецтва в Женеві митець вміло створює футуристичні форми, поєднуючи рідні традиції та древню міфологію, а його роботи завжди пізнавані та цікаві глядачам. На виставці буде представлено 12 робіт автора. Також хочемо поділитися гарною новиною – Олег Пінчук повідомив ArtsLooker що, чотири скульптури із цією експозиції будуть подаровані меценатами та друзями митця Національному музеєві імені Андрея Шептицького.

Серед поціновувачів і колекціонерів Пінчука: нобелівський лауреат з літератури Маріо Варгас Льоса, член Палати Лордів Великої Британії – Ширлі Вільямс, баронеса Вільямс оф Кросбі, П’єр Карден, Мстислав Ростропович, брати Клички, Любов Хоба, та інші.

Шанувальники живопису Анатолія Галицького побачать у Львові кілька десятків його робіт, деякі із них художник створив спеціально для цією виставки. Творчість Галицького, як і сам художник, знаходиться в енергетичному полі абстрактного експресіонізму. Кожна його виставка перетворюється на театралізоване дійство, своєрідний театрально-живописний перформанс. У 2017 році Анатоль Галицький представлятиме Україну в одному з провідних Центрів сучасного мистецтва Швейцарії в Женеві.

Презентація виставки пройде у суботу 24 червня о 17.00 за адресою: Історичний комплекс НМЛ ім. Андрея Шептицького, м. Львів, вул. Драгоманова, 42. Експозицію відвідати можна буде до 30 липня 2017.

18.06.2017

Схожі записи