/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Серію графічний робіт Пікассо, яка належала його першому арт-дилеру продали в Парижі

0
Графічні роботи Пікассо / Фото: EPA/David Aguilar

Графічні роботи Пікассо / Фото: EPA/David Aguilar

Парижський аукціонний будинок Ader Nordmann продав серію зі 100 гравюр Пікассо, відому як «Сюїта Воллара» на загальну суму в € 1,9 млн.

Дана серія графіки була створена Пікассо в період з 1930 по 1937 рік на замовлення першого паризького арт-дилерв Амбруаза Воллара. З ним Пікассо співпрацював з початку XX століття, протягом «рожевого» і «блакитного» періодів, якими було відзначено початок його творчості. Однак Воллар перервав цю співпрацю, оскільки був незадоволений експериментами Пікассо з кубізмом.

Співпраця була відновлена ​​лише в 30-і роки, коли Пікассо на замовлення Воллара створив великий графічний цикл офортів. У вигляді оплати за них художник отримав від торговця по одній картині Поля Сезанна і П’єра Огюста Ренуара. Всього Волларом було віддруковано і продано 310 примірників цієї серії гравюр. У 2011 році одну повну серію Британський музей придбав за £ 1 млн.

Продана в Парижі серія була куплена анонімним колекціонером зі США. Гравюри походили з великої колекції арт-дилера Анрі Пер’є. Всього в Парижі виставлялися на торги 622 лота предметів з цієї колекції. Вони були продані в цілому за € 3,32 млн.

29.11.2017

Схожі записи