/sata2/home/users/artslooke/www/www.artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Роботи українських художників відправилися у європейське турне

14

0023

Перший у світі український мистецько-технологічний проект BlockchainArt розпочинає турне Європою. Вже 14 травня роботи тридцяти українських художників будуть продемонстровані в Парижі, а згодом в Брюсселі, Амстердамі, Берліні та Празі. Також планується виставка у Страсбурзі, але вже влітку.

Під час турне демонструватимуться роботи, створені в рамках першого у світі Blockchain Art Hackaton, який пройшов у Києві в 2017 році. Після чого, місцеві (французькі, бельгійські, нідерландські…) митці створюватимуть нові витвори мистецтва на основі старих. Перший захід відбудеться у Парижі 14-16 травня у відомій інноваційній школі програмування Ecole42.

32371921_1968126519906935_7197756316352249856_n

«Проект Blockchain Art розвивається. Сьогодні ми презентували Blockchain Art Book — каталог арт-об’єктів, що були створені українськими митцями під час проведення Blockchain Art Hakathon. Ці роботи гідні того, щоб бути презентованими у найкращих локаціях європейських столиць. Але ми завжди експериментуємо, створюємо нові формати. У середині травня ми проведемо презентації українських проектів у сфері технології Blockchain одночасно із роботами українських художників. Адже у взаємопроникненні та взаємодоповненні технологій та мистецтва народжуються сучасне розуміння світу. Мистецтво розглядається нами, розробниками, як ще один спосіб пізнання. А художники, сподіваюсь, зможуть дізнатися від нас про нові технології та ідеологію, яку вони породжують. Горизонтальні зв’язки, які формуватимуться під час зустрічей у Європі, збагатять внутрішній світ їх учасників та стануть платформою для наступних цікавих проектів», — розповів ArtsLooker засновник Blockсhain Art Hackathon, Станіслав Под’ячев.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року у Києві пройшов Blockchain Art-Hackathon — перший і єдиний в своєму роді хакатон (форум розробників IT- технологій), де художники за допомогою створення арт-об’єктів мали змогу показати власне бачення технології Blockchain і її впливу на світ сьогодення і майбутнього. Переможцем конкурсу було обрано почесним журі – київську художницю Анну Бітаєву (номінація живопис) та художника Астіана Рея (номінація скульптура).

BlockchainArt у Європі проходисть спільно з українськими Blockchain-компаніями та підприємцями за підтримки «ОKKO», Hotmine.io, CoinTelegram.News та Unit.City. Ексклюзивним медіа-партнером виступив ArtsLooker.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал 

13.05.2018

Схожі записи