/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Роботи незвичайного художника Микити Сторожкова можна побачити на виставці у М17

1830
Микита Сторожков / Фото: artslooker.com

Микита Сторожков / Фото: artslooker.com

У Центрі сучасного мистецтва М17 у вівторок 20 лютого відкривається виставка Art Seasons | Art Winter Contemporary, в якій візьмуть участь понад три десятки українських митців. Серед художників буде представлено чотири роботи незвичайного київського художника Микити Сторожкова.

Микита Сторожков – представник українського Art Brut, він малює загадкові символи-коди схожі на древнє письмо. Глядачі зможуть побачити на виставці серію робіт під назвою «Таємничість символів». Всі роботи вперше будуть представлені на експозиції, які художник виконав на полотні гелевими кульковими ручками.

Микита Сторожков, "Річка", 2017 / Фото: artslooker.com

Микита Сторожков, «Річка», 2017 / Фото: artslooker.com

Одна із його робіт називається «Річка», за словами художника, він зобразив затоплену територію на африканському континенті, яка опинилася під водою через підняття рівня води в океані. Ліворуч на картині Микита зобразив у своєму стилі обличчя африканської людини, яке наполовину затоплене (стерте), маючи на увазі, що через глобальне потепління, в якому винна глобалізація, можуть зникнути окремі території, та люди, які їх населяють.

IMG_9220

Проект Art Seasons | Art Winter Contemporary має на меті продемонструвати в одному виставковому просторі сучасне мистецтво з різних куточків країни. Експозиція вже втретє традиційно об’єднає творчість молодих мистців, а також визнаних художників-професіоналів.

IMG_9227

Читайте: Фоторепортаж відкриття виставки Микити Сторожкова у арт-просторі SKLO

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

19.02.2018

Схожі записи