/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Продана за £ 100 картина може виявитися роботою одного з найвеличніших англійських художників

1
Картина Вальтера Скотта та його сім'ї в Абботсфорді тепер може належити авторстувк вважається Вільяму Тернеру / Фото: alaintruong.com

Картина сім’ї Вальтера Скотта в Абботсфорді тепер може належити авторству Вільяма Тернера / Фото: alaintruong.com

Картина маленьких розмірів, яку продали на лондонському аукціоні за £ 100 кілька років тому, може виявитися втраченою роботою англійського художника Вільяма Тернера. Принаймні два дослідника мистецтв підтвердили, що акварельний портрет сім’ї Вальтера Скотта дійсно написав один з найбільш шанованих художників Великобританії. Полотно не підписане, але його нинішній власник здогадувався, що це — незвичайне твір.

Пані Крісті Арчер-Томпсон, куратор колекції будинку-музею Вальтера Скотта в Абботсфорді, була першим дослідником, хто публічно підтвердив авторство Тернера. На її думку, сімейний портрет можна віднести до раннього періоду творчого шляху художника. На картині до сих пір видно начерк олівцем під шаром акварелі, що, як вважає експерт, є характерною рисою живопису Тернера. Більш того, збігається техніка і деякі використані матеріали.

Читайте: Бельгієць в інтернеті придбав картину Кунінга за безцінь

Достеменно відомо, що художник відвідував Вальтера Скотта в Абботсфорді. Знаменитий письменник тоді показав Тернеру свою багату колекцію мистецтва. Приблизний час створення полотна збігається з візитом художника. Якщо авторство Тернера підтвердиться, вартість картини може вирости до £ 230,000.

Вільям Тернер (1775 — 1851) — відомий англійський художник, аквареліст та графік.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

12.07.2018

Схожі записи