/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Плавуча скульптура вироблятиме питну воду для Каліфорнії

4
Фото: LAGI

Фото: LAGI

Біля узбережжя Санта-Моніка, штат Каліфорнія на воду запустили плавучий арт-генератор «Pipe» для переробки морської води в питну.

Фото: LAGI

Фото: LAGI

Інженерне творіння «Pipe» є переможцем конкурсу «Land Art Generator 2016», завданням якого було поєднати виробництво екологічно чистої енергії з ландшафтим мистецтвом. Арт-труба була розроблена канадською інженерною фірмою Abdolaziz Khalili & Associates, яка спеціалізується на переробних заводах для харчових продуктів, напоїв та пакувальної промисловості.

Фото: LAGI

Фото: LAGI

Плавуча срібна арт-установка складається також із сонячних батарей, які здатні генерувати 10 000 МВт електроенергії на рік, за допомогою цієї потужності електромагнітна система фільтрації за цей самий період може давати 4,5 млрд літрів питної води для міста.

Фото: LAGI

Фото: LAGI

Також насосна система фільтрації одночасно розподілятиме з морської рідини сіль для ванни з природними лікувальними властивостями.

Читайте: Перший в світі офіс, надрукований на 3d принтері вже в Дубаї

Труба є не тільки архітектурно-технологічною установкою, але і виступає в якості місця для відвідувачів, щоб розслабитися і милуватися видами океану. Її футуристичний дизайн зачаровує людей на горизонті.

28.08.2016

Схожі записи