/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Оголошено конкурс фотографів для участі у Kyiv Photo Week 2017

4
Фото: jetsetmag.com

Фото: jetsetmag.com

У київському арт-просторі бізнес-комплексу Торонто-Київ з 23 по 26 листопада відбудеться масштабний міжнародний показ фотомистецтва, в якому візьмуть участь як відомі фотографи, так і ті, які починають свою творчу кар’єру. 

Організатори конкурсу фонд Art Spatium та Tuzov Art Group з нагоди цієї соціокультурної події запрошують взяти участь фотографів, щоб допомогти їм заявити про свій талант широкому загалу. За словами ініціаторів заходу, Kyiv Photo Week — стане майданчиком зустрічі та спілкування фотомитців з покупцями, колекціонерами та власниками галерей.

«Проект Kyiv Photo Week має на меті створити, в Україні комунікаційний майданчик для фотографів і потенційних споживачів. Щорічно проводиться виставка — квінтесенція, підсумковий Форум, на якому фотографи можуть показати свої досягнення за минулий рік. І головне — зустрітися не тільки і не стільки з глядачем, але з покупцем, який захоче придбати роботу, з куратором або галеристом, які почнуть просувати фотографа», — говорить  засновник Tuzov Art Group, Владислав Тузов.

Відбір відкритий для всіх жанрів фотографії, від інсталяцій зі застосуванням світлин до арт-перформансів та відео-мистецтва. Ознайомитися з умовами конкурсу та заповнити анкету можна на сторінці Kyiv Photo Week

06.09.2017

Схожі записи