/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Одкровення художника Івана Марчука: приєднуйтесь до відкритої зустрічі з метром

9
Художник Іван Марчук

Художник Іван Марчук

18 червня (понеділок) о 18.30 у столичному ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) пройде відкрита зустріч-розмова з генієм українського живопису Іваном Марчуком – Marchuk Artist Talk. Організатор Marchuk Artist Talk, а також безпосередньо виставки “Коріння” – Sky Art Foundation.

У ході зустрічі автор розповість про створення проекту «Коріння» («The Roots»), який демонструється у ЦУМ до 27 червня, а також відверто відповість на будь-які питання аудиторії. Захід триватиме 2 години, вхід для всіх бажаючих – вільний.

Нагадаємо, що проект «Коріння» («The Roots») об’єднав близька сорока полотен п’яти (з 12) авторських циклів широкого творчого діапазону – від філософськи проникливого «Голосу моєї душі» і гіперреалістичних пейзажів до витончених картин серії «Втомлена мелодія» (серію картин створено у 70-х роках та експоновано вперше) та сюрреалістичного космізму «Погляду у безмежність». Також митець пропонує глядачеві новий монументальний цикл своїх робіт «Кольорові прелюдії» (10 полотен), який експонується вперше.

«Іван Марчук – автор з довгою творчою дорогою, сповненою чудернацьких історій, цікавих подій та людей. Потрапити на аудієнцію до такої особистості – велика подія, яка, впевнена, надовго запам’ятається тим, хто прийде поспілкуватися з автором унікального живопису», – зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

13.06.2018

Схожі записи