/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Наркодилер ховав вкрадену картину відомого художника у себе під ліжком

4
Стенлі Спенсер у своїй студії / Фото: radiotimes.com

Стенлі Спенсер у своїй студії / Фото: radiotimes.com

Картину відомого британського художника Стенлі Спенсера, яку було вкрадену в галереї його імені «Stanley Spencer Gallery» ще в 2012 році, повернули власникам. Полотно знайшли в будинку наркоторговця в західному Лондоні.

Робота, вартість якої оцінюється в $ 1,3 млн лежала під ліжком, поряд з трьома кілограмами кокаїну і мішком з таблетками «екстазі», повідомили в поліції. Обшук в квартирі 28-річного Гаррі Фішера провели в червні минулого року. В ході тривалого слідства він визнав свою провину в поширенні наркотиків і перепродажу крадених речей. Фішер був засуджений до двох років і восьми місяців ув’язнення.

Робота Спенсера, що зберігалася у нього під ліжком, була повернута спадкоємцям художника тільки в травні цього року. На картині художник зобразив регіон, в якому народився і який надихав його протягом всього творчого шляху.

Знайдена картина у квартирі наркобарона

Знайдена картина у квартирі наркобарона

«Спенсер — один з найвідоміших британських  художників ХХ століття. Прекрасно, що у цій історії щасливий кінець, і що картина повернулася господарям», — прокоментував повернення картини глава департаменту культури та мистецтва в британському уряді Майкл Елліс.

Читайте: Стало відомо, хто викрав нещодавно знайдену картину Віллема де Кунінга, вартістю в $ 100 млн  

Стенлі Спенсер — художник-модерніст, роботи якого критики відносили до стилю магічного реалізму. Художник вважається одним з найяскравіших в своєму поколінні англійських художників. У 1959 році Спенсер отримав лицарський титул, і в тому ж році помер.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

06.06.2018

Схожі записи