/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

На Paris Design Week французам покажуть «керамічні планети» відомого українського скульптора

Юрій Мусатов, My Planet

Юрій Мусатов, My Planet

8 вересня у столиці Франції стартує міжнародний фестиваль дизайну — Paris Design Week 2017, в якому візьмуть участь більше сотні знатних авторів та брендів з різних континентів. Цього разу в Парижі Sky Art Foundation представить серію керамічних робіт My Planet відомого київського скульптора Юрія Мусатова.

20157154_1901935136499930_8722234306907563674_o

My Planet — це колекція скульптур, присвячена життю однієї планети, що є аналогією життя кожного живого об’єкту, із характеристиками, що має кожний живий організм — чуттєвість та пристрасть, пластичність і динаміка, делікатність та крихкість, які майстер висловив за допомогою кераміки. Скульптури Юрія Мусатова «проведуть» глядача по різних стадіях життєвого циклу об’єкту планети, від народження, через ії розвиток та трансформацію в кібер-планету.

SMKF6044 1

«Спеціально для тижня дизайну в Парижі я створив цей новий цикл робіт.  Це моя спроба уявити як могла виглядати Земля і якою вона може бути через сто, тисячу і більше років в різні періоди свого існування. Загалом буде представлено 9 об’єктів», — розповів ArtsLooker скульптор Юрій Мусатов.

Юрій Мусатов народився 1981 року в м. Конотоп Сумської обл. 2008-го року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Починаючи з 2004 року Юрій Мусатов активно бере участь у  престижних виставках, симпозіумах, бієнале професійної кераміки в Україні та за її межами. Неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та спеціалізованих конкурсів. Роботи Мусатова зберігаються в приватних та музейних колекціях України, Польщі, Німеччини, США, Португалії, Словенії, Латвії, Білорусі. Творчість Юрія Мусатова представляє Sky Art Foundation.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий контекст. 

03.09.2017

Схожі записи