/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

На конкурсі з реновації будинку Леонтовича обрано переможця

11
Будинок легендарного композитора Миколи Леонтовича, який потребує негайної реставрації

Будинок легендарного композитора Миколи Леонтовича, який потребує негайної реставрації

Фонд гуманітарного розвитку України оголошує результати конкурсу із реновації будинку, в якому провів своє дитинство найвідоміший у світі український композитор Микола Леонтович. Переможцем конкурсу визнаний архітектор Олексій Семирог-Орлик.

Його проект передбачає збереження будинку Леонтовича у максимально автентичному вигляді завдяки використанню легких матеріалів та скла, що зможуть оберігати будівлю від впливу зовнішнього середовища. Також буде підсилений фундамент будинку, замінена його підлога, а стіни планується очистити піскоструминною обробкою.

Поруч із будинком пропонується звести літній музичний театр під відкритим небом Open Air Leontovych Heart на 350 глядачів та школу-студію з музичними й мистецькими класами, де зможуть навчатися місцеві діти.

Запропонована архітектором театрально-концертна інфраструктура навколо будиночку Леонтовича дозволить приймати значні потоки туристів і розвивати Шершні як вектор культурного туризму України та Європи.

План проекту Семерока-Орлика

План проекту Семерока-Орлика

«Я хочу подякувати усім, хто словом підтримки і коштом долучився до порятунку будиночку Миколи Леонтовича. У грудні 2018 ми оголосили благодійну акцію по збору коштів #Leontovych_Heart, за умовами якої усі благодійники, які жертвують 10 тисяч грн. і більше, отримують статус Мецената, а їх імена будуть викарбувані на меморіальній дошці на відреставрованому будинку Леонтовича», — говорить президент Фонду гуманітарного розвитку України, Наталя Заболотна.

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Фейсбук та Telegram

13.06.2018

Схожі записи