/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Мода і мистецтво: Fendi отримав скульптуру від Джузеппе Пеноне

2

025

На римській площі Ларго Гольдоні, прямо перед фірмовим магазином Fendi, встановлено ​​роботу сучасного італійського художника Джузепе Пеноне, одного з представників авангардної італійської течії Arte Povera.

Інсталяція являє собою величезну скульптуру дерева висотою 18 метрів, зроблену з бронзи і мармуру. Однією зі складових скульптури є валун вагою близько 10 тонн, встановлений в кроні бронзового дерева. Робота називається Foglie de Pietra (в перекладі з італійської — «Листя каменю»). Скульптура є символом різних періодів історії міста. Бронза символізує епоху бароко, мармур — культуру Стародавнього Риму і Середньовіччя.

fogliedipietrafendiromec

Це вже не перший подарунок місту від італійського модного будинку Fendi. Саме Fendi профінансував реставрацію фонтану Треві, що завершився в листопаді 2015 року. Відомий бренд буде піклуватися  інсталяцією наступні 30 років.

Читайте: Італійський будинок моди Fendi відкрив виставку сучасного мистецтва в Римі

Сьогодні роботи Пеноне виставляються в найбільших музеях світу, серед яких — Тейт в Лондоні, Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку, Центр Жоржа Помпіду в Парижі та інші.

26.05.2017

Схожі записи