/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Львів’янам показали «Дерев’яну історію» Степана Рябченка

Степан Рябченко, "Дерев'яна історія" 290 х 520 см, цифровий друк на алюмінії, 2011-2017

Степан Рябченко, «Дерев’яна історія», 290 х 520 см, цифровий друк на алюмінії, 2011-2017

У Львівському Палаці мистецтв 13 червня відкрилася масштабна виставка Show Promise, в якій взяли участь 34 сучасних митців з різних регіонів України. Експозицію можна побачити до 16 липня. 

Із численної кількості представлених робіт суттєво виділяється нова масштабна 3 на 5 метри діджитал-робота відомого одеського художника Степана Рябченка, яку він спеціально привіз до Львова. Нове цифрове творіння автора отримало назву «Дерев’яна історія», і входить до його проекту «Герої». Степан Рябченко почав її створювати ще з 2011 року, але протягом останніх 6 шість років твір був не закінчений і тільки зараз спеціально до виставки він його завершив.

Читайте: Корпоративна колекція Deutsche Telekom поповнилася «вірусом» Степана Рябченка

«Світ постійно трансформується і видозмінюється … Щось втрачається, щось набувається, реалізуються нові ідеї та концепції. Театральна постановка. В кінцевому підсумку залишається чиста сцена, непорушним залишається тільки початковий фундамент», — розповів ArtsLooker, Степан Рябченко.

IMG_2251 2

Арт-дилер Ігор Абрамович, художник Степан Рябченко та куратор Олександр Соловйов під час відкриття виставки Show Promise у Львові

Кожна створена Степаном Рябченком робота – новий топоc або персонаж в його віртуальному Всесвіті, що тонко межує з матеріальнім світом. Свої віртуальні одухотворені одиниці художник використовує як модулі для побудови автономного простору, порталу у власну альтернативну реальність.

«Проекти художника вкупі формують калейдоскопічну панораму авторського діджитал-світу і вибудовуються в єдину оповідь. Як і в класичному міфі, в своїй міфології Рябченко персоналізує природу, стихії, досліджує тему героя й антигероя, життя і смерті, любові і свободи. Використовуючи одну зі складових техногенного розвитку людства як інструмент, митець апелює до теми стосунків людини з віртуальним і природнім оточенням, формування фундаметальних цінностей і розуміння власної сутності», — говорить мистецтвознавець Наталя Маценко.

Читайте: Одеський художник Степан Рябченко перетворив магазин Comfy на арт-об’єкт

15.06.2017

Схожі записи