/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Леонардо Ді Капріо купив на благодійному аукціоні картину Еда Рушея

Фото: imago/Insidefoto/ТАСС

Фото: imago/Insidefoto/ТАСС

Аукціон з участю багатьох зірок Голлівуду пройшов в Беверлі-Хіллз 7 січня. Всі виручені кошти було передано організації, що допомагає громадянам Гаїті, які постраждали від сильного урагану Метью в жовтні 2016 року. Благодійні торги організував актор Шон Пенн, організатору вдалося виручити $ 37 млн.

В аукціоні взяв участь голлівудський актор та колекціонер Леонардо Ді Капріо, там він придбав картину Еда Рушея за $ 125 тис. Ді Капріо також широко відомий своєю благодійною діяльністю та любов’ю до мистецтва, він не вперше бере участь у подібних аукціонах.

Читайте: Відомому американському актору підсунули копію картини

Більш того, відомий актор навіть сам організовував благодійні аукціони у 2013 році. Спільно з аукціонним будинком Christie’s провів торги під назвою «11-а година», кошти від яких пішли на захист диких місць на Землі, яких залишилося дуже мало. Виручена сума досягла тоді $ 33 млн.

Леонардо Ді Капріо почав колекціонувати з 1996 року. За ці роки, намагаючись не пропускати важливі аукціони актор та арт-ярмарки зібрав значну колекцію творів мистецтва. В його колекції є роботи Пабло Пікассо, Френка Стелли, Такасі Муракамі, Енді Уорхола, Жан-Мішеля Баскія, Франческо Клементе і Джуліана Шнабеля а також карикатуриста Роберта Крамба, Еда Рушея та Уолтона Форда. Експерти оцінюють його колекцію більше $ 10 млн.

12.01.2017

Схожі записи