/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Київський бульвар заселять та розмалюють фантастичними звірями Марії Примаченко

23
Марія Примаченко, "Молодий левик" / Фото: Prima Maria

Марія Примаченко, «Молодий левик» / Фото: Prima Maria

У Києві планують створити музей під відкритим небом із робіт талановитої української художниці представниці наївного мистецтва Марії Примаченко. Це буде масштабний арт-проект, аналогів якого ще не має в Україні.

Його задумка буде втілена у центрі Києва на бульварі Примаченко, там встановлять 16 тематичних паркових скульптур та намалюють декілька муралів, на яких будуть зображені звірі та картини художниці. Культурний проект називається Prima Maria Art Boulevard і розкинеться по всьому бульварі, протяжністю півкілометра, арт-зона буде розділена на три секції: «Добрі звірі», «Дивні створіння» та «Казкові птахи».

план

Створюватимуть фантастичних звірів творці Пейзажної алеї Федір Баландін і Костянтин Скритуцький. Перший формальний крок по узгодженню всіх дозволів пройшов успішно, 7 серпня було підписано Меморандум про співпрацю з головою Печерської райдержадміністрації Сергієм Мартинчуком.

«Ми здійснили колосальну організаційну роботу для того, аби розпочати цей амбітний соціально-культурний проект, який покликаний відкрити та максимально наблизити творчість видатної української художниці Марії Примаченко до людей. Його унікальність полягає в тому, що одна з вулиць Києва стане цілісним простором, в якому буде втілено фантастичний світ художниці. На арт-об’єкти перетворяться житлові будинки, офісні споруди, підземний перехід та практично всі елементи бульвару. Ми залучили до проекту найкращу творчу команду, кураторів та митців, які свого часу створили Пейзажну алею, Федіра Баландіна та Костянтина Скритуцького», — зазначає автор ідеї Едуард Ахрамович

Читайте: Українська художниця, картина якої спричинила плагіат-скандал у Фінляндії

09.08.2017

Схожі записи