/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Київська галерея покаже, що митці створили в арт-резиденції DEC Art

newartcolaj3

В галереї «Триптих Арт» відбудеться відкриття підсумкової виставки арт-резиденції ART Change Makers.

З червня по серпень 2017 року в українських Карпатах проходила 3-тя міжнародна арт-резиденція DEC ART, яка вже третій рік поспіль відбувається на базі дитячого мовного табору Dec Camp в селі Мигово Чернівецької області. Тема цьогорічної резиденції була — ART CHANGE MAKERS – Творці змін. Організатори переконані в тому, що кожна людина, незалежно від її соціального статусу, може бути агентом змін. Тому і дітям-кемперам в таборі DEC Camp, і резидентам DEC Art резиденції було запропоновано попрацювати над створенням і реалізацією соціальних проектів, актуальних для буковинського регіону.

Протягом 2,5 місяців  в арт-резиденції прийняло участь 25 художників з України та Європи, було створено 37 арт-проектів, частина була реалізована сумісно з дітьми-кемперами з дитячого мовного табору DEC Camp із залученням місцевих дітей, частина проектів – це соціальні проекти для громади села Мигово. За 2,5 місяці митці створили 133 арт-об’єкти, в тому числі фото і відео-роботи, скульптури, живопис, графіку, монументальний живопис, ленд-арт, стріт-арт.

На підсумковій виставці в галереї Триптих Арт буде представлена лише частина робіт, які були створені під час резиденції. А частина творів стала подарунком DEC Art для жителів Мигово.

«Цього року резиденція DEC Art вийшла на новий рівень розвитку. По-перше, ми відійшли від формату класичного пленеру. Перед мистцями стояли чіткі завдання в рамках конкретної теми: проблемні зони суспільства в умовах стійких змін, і що з цим може зробити звичайна людина, як вона може змінити світ на краще власними силами.  Чутливою темою для багатьох резидентів стали теми екології, проблем взаємодії людей, наступ технологій і зникнення живого спілкування, системи цінностей в сучасному суспільстві, глобалізація, формування культурного середовища», зазначила співвласник DEC Camp Ірина Зарецька-Котруце.

Відкриття 14 листопада о 19 годині, галерея «Триптих Арт», Київ, вул. Десятинна, 13

13.11.2017

Схожі записи