/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Джефф Кунс створив колекцію аксесуарів для Louis Vuitton

Сумка із нової колекції Louis Vuitton від Джеффа Кунса /Фото: louisvuitton.com

Сумка із нової колекції Louis Vuitton від Джеффа Кунса / Фото: louisvuitton.com

Американський художник Джефф Кунс та французький будинок моди Louis Vuitton 11 квітня у Луврі представили свою спільну колекцію аксесуарів.

За останні роки бажання співпрацювати з видатними діячами мистецтва — звичайна справа для fashion-індустрії. Продовженням своєрідної традиції і стала колекція, створена Кунсом спільно з Louis Vuitton.

Читайте: Парижський суд визнав художника Джеффа Кунса винним в плагіаті

Кунс не тільки дозволив використовувати свої твори в якості принтів, а й створив оригінальний дизайн, який з’явиться на сумках Speedy, Keepall і Neverfull, а також на шарфах, брелках, гаманцях і чохлах для ноутбуків. Всього в колекцію увійшов 51 предмет. Також у серію увійшли репродукції картин великих майстрів авторства Кунса — «Сніданок на траві» Мане, «Водяні лілії» Моне і «Поцілунок» Клімта.

Колекція надійде в продаж 28 квітня. Вартість речей з колекції Джеффа Кунса для Louis Vuitton варіюється від $ 585 за брелок до $ 4000 за велику сумку. Продаватися вони будуть тільки в фірмових магазинах фешен-бренда. І ніяких продажів в інтернеті.

Це вже не перша співпраця Louis Vuitton з відомими авторами, для їхньої марки створювали цілі колекції такі відомі постаті, як Яеї Кусама, Такасі Муракамі, Річард Принц, Стівен Спраус, Сінді Шерман та інші.

Читайте:  Художники поскаржилися на іспанський бренд Zara

11.04.2017

Схожі записи