Двоє українських митців Олег Пінчук та Ірина Акімова покажуть свої роботи та прочитають лекції у Шанхаї

4 червня, 2018
Олег Пінчук, Зірватися вниз, бронза, камінь. Роботи, які будуть представлені у Шанхаї

Олег Пінчук, «Зірватися вниз, бронза, камінь». Роботи, які будуть представлені у Шанхаї

В Шанхайському музеї художніх колекцій (Shanghai Art Collection Museum) в рамках VIII-ї Міжнародної виставки традиційного мистецтва, яка стартує 6 червня 2018 року, двоє відомих українських художників Олег Пінчук та Ірина Акімова покажуть в Піднебесній свою скульптуру й живопис, а також прочитають лекції.

Взлет, бронза, камень

На міжнародній виставці в Шанхаї, яка проходить вже восьмий рік поспіль будуть представлені роботи митців з різних континентів. Тож в одному із найбільшому мегаполісі та фінансово-культурному центрі Китайської народної республіки, тамтешні шанувальники прекрасного матимуть змогу краще познайомитися з українським сучасним мистецтвом та більше дізнатися про Україну.

Окрім показу своїх робіт Ірина Акімова та Олег Пінчук 6-7 червня за проханням президента асоціації музеїв Шанхая Ху Мучінга прочитають лекції для широкої аудиторії в рамках міжнародної культурної конференції. Олег Пінчук виступить з доповіддю як розвивається українська сучасна пластика, а пані Акімова поговорить на тему про сучасне українське жіноче мистецтво.

Без названия

9 та 10 червня відбудеться зустріч Олега Пінчука з президентом Міжнародної торгової палати Шовкового шляху Лю Цзяньчжуном. Під час зустрічі заплановано підписання угоди про створення у Києві «Міжнародного центру сучасного мистецтва Шовкового шляху» в Східній Європі. Також будуть йти перемовини про експозицію артефактів древнього Китаю Династії Чжоу і Династії Тан з приватних колекцій України в Музеї міста Сіань.

Ірина Акімова, "Без назви"

Ірина Акімова, «Ласкаві руки сонця»

«Запрошення нас до такої важливої події — це добрий знак для українського мистецтва в цілому. Це є ознакою того, що наші митці є в полі зору КНР і до нас приглядаються. Зі своєї сторони ми повинні докласти максимум зусиль, щоб культурно-мистецькі відносини між нашими країнами й надалі тільки інтенсивно розвивалися», — говорить Олег Пінчук.

Shanghai Art Collection Museum (SACM) – було засновано у 2010 році. Це перший музей в Китаї, колекція якого була сформована й наповнюється, винятково за рахунок дарунків місцевих меценатів. В даний час в музеї зібрана чисельна кількість творів живопису та каліграфії старих та сучасних авторів Китаю.

Share: