/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Через підозри в шахрайстві Ді Капріо довелося віддати картину Пікассо

Картина Пабло Пікассо, яку Ді Капріо змушений був повенрнути через махінації / Фото:  Shaun Curry/AFP/Getty Images

Картина Пабло Пікассо, яку Леонардо Ді Капріо змушений був повенрнути через махінації / Фото: Shaun Curry/AFP/Getty Images

Знаменитий американський кіноактор Леонардо Ді Капріо повернув дорогі подарунки через розслідування щодо американської продюсерської фірми Red Granite Pictures і її малайзійських партнерів, підозрюваних у корупції та у відмиванні грошей.

Як повідомив представник, Ді Капріо, зокрема, повернув владі статуетку Оскара, завойовану Марлоном Брандо в 1954 році, яку він отримав від Red Granite в якості подяки за участь в роботі над фільмом «Вовк з Уолл-стріт». Також відомий актор змушений був повернути картину Пікассо «Nature Morte au Cr â ne de Taureau», 1939 написання та полотно Жан-Мішеля Баскії, які він отримав від одного з малайзійських бізнесменів.

Читайте: Леонардо Ді Капріо купив на благодійному аукціоні картину Еда Рушея

За словами представника актора, Ді Капріо тепер хотів би продати ці роботи з аукціону, а виручку спрямувати у відкритий ним фонд охорони природи.

Міністерство юстиції США вважає, що злочинці вивели з малайзійського фонду  1MDB через складні операції і підставні компанії понад 3,5 млрд доларів. Справа розслідується вже в декількох країнах, в тому числі США, Швейцарії, Сінгапурі.

17.06.2017

Схожі записи