/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Бельгієць в інтернеті придбав картину Кунінга за безцінь

Фото: newslocker.com

Фото: newslocker.com

Пара із Бельгії придбала в інтернет-магазині за 450 євро справжню картину відомого голландського-американського художника Віллема де Кунінга.

Щасливі власники картини проживають в бельгійському містечку Тюрнхаут. Одного вечора, розглядаючи на місцевому сайті різноманітні вживані товари бельгієць Ян Штарк помітив картину, на якій зображена дівчина з каштановим волоссям в червоній сукні. Портрет йому дуже сподобався і він вирішив придбати.

Отримавши картину, Ян побачив підпис художника, який здався йому схожий на підпис голландця Віллема де Кунінга. Він почав шукати роботи цього художника в інтернеті, які можуть мати схожий підпис, і через деякий час знайшов його на картині «Портрет Рене».

Читайте: У США випадково знайдено загублений квітковий натюрморт Поля Гогена

Після цього вирішив перевірити картину на справжність і звернувся до продюсерів популярної телевізійної програми на ВВС, «Fake or Fortune?», яка досліджує справжність творів мистецтва. Порівнявши дві роботи, експерти прийшли до попереднього одноголосного висновку, що куплена картина справжня і художник виконав її в ранні роки життя. Якщо подальші експертизи підтвердяться, то портрет може коштувати понад 100 тисяч євро.

25.08.2016

Схожі записи