/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

Антон Логов презентує проект «Серцебиття» про події Євромайдану

0

3_min

Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті та ТЦ GLOBUS першого грудня презентують мистецький проект Антона Логова «Серцебиття».

«Пульс суспільства виявляється в пофарбованих мною світлинах Cергій Бабенко, Sergey Ristenko, Bohdan Poshyvailo й Олександра Сліпченка, які фіксують документальні події на Майдані 2013–14 років. Поруч співіснують мої графічні роботи із серії «Промова» зі словами, що спонукають до роздумів, дії та рішучості. А також – твори із серії «Київські інсталяції», що іронізують над сучасним культурним ландшафтом Києва. Інсталяція абстрактно розмальованих коробок із картону – живописна уява про тих, хто вже пішов від нас назавжди, але залишився в пам’яті. Це також символ незалежного уявлення про світ. Основний наголос проекту ставиться на запитанні: «А чи згадають нас за 100 років, а через 200 літ?», – говорить художник Антон Логов.

«Ця виставка – про пам’ять і повагу, взаєморозуміння та спільну дію. Про омріяну батьками-прадідами Україну й наші надії. Про пульс кожного з нас у часи пошуків себе, правди та смислів. Про серцебиття наших сучасників – уже сущих і тих, хто має з’явитися з іншими ідеями та баченням. Автор проекту спонукає глядачів до критичного мислення та спільної дії», – вважає Ігор Пошивайло, генеральний директор Музею Революції Гідності.

28.11.2017

Схожі записи