/var/www/cdpolya9961/data/www/artslooker.com/wp-content/themes/looker
http://artslooker.com/wp-content/themes/looker

«30 метрів над рівнем моря» Сергія Радкевича покажуть у столиці  

0

30 метрів над рівнем моря

Відома київська галерея Voloshyn Gallery 26 вересня покаже нову персональну виставку львівського художника Сергія Радкевича «30 метрів над рівнем моря».  

Проект «30 метрів над рівнем моря» є певною формою візуального монологу. Що сформовано із малих мізансцен – робіт,  які  репрезентують індивідуальний досвід автора. Головною точкою відліку є суб’єктивне «Я», яке поширюється на весь навколишній світ і захоплює його. Як пояснює Радкевич, роботи складаються з різних елементів, що не перетинаються між собою.

«Вони утворюють скупчення власних семантичних знаків, що зависають у вакуумному просторі. Набір символів, які є умовною реальністю. Наприклад, космічна гравітація і мірило стрибків у довжину – сучасна форма соціальних змагань і залежностей, потрапивши у які ми змушені підкорюватись правилам заданої «гри». Зображення віслюка –  автопортрет, цей візуальний хід запозичено з іконопису, де часто людські образи постають у зооморфному вигляді несучи різні смислові навантаження«,  –  каже Радкевич.

Сергій Радкевич – художник-монументаліст, у творчості якого органічно об’єдналися вуличне мистецтво та сакральна тематика. Здавалося б, таке поєднання важко уявити, але саме на балансі між сучасними фресками і графіті базується творчість Радкевича. Його розписи походять від східно-християнської іконографії, в яких художник єднає спрощені релігійні символи з геометричними формами, для створення сучасної духовної абстрактної форми. Радкевич займається street art та public art, шукаючи різноманітні архітектурні об’єкти, що втратили свою функцію або мають невизначений стан, художник перетворює їх на духовно активні простори. Також він працює з живописом та графікою, які й будуть представлені на виставці «30 метрів над рівнем моря».

«Це 30 років пройденого, як 30 метрів над рівнем моря. Над лінією горизонту, що є абсолютом і спокоєм… «, – зазначає художник.

18.10.2017

Схожі записи